Forum Gminnego Gimnazjum im. Zagłębia Miedziowego w Kotli - Czyli głos gimnazjalistow i nie tylko...

Forum Forum Gminnego Gimnazjum im. Zagłębia Miedziowego w Kotli Strona Główna

FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Profil

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj

Ankieta o szkole.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

O szkole:
Szkoła dla ucznia
 50%  [ 5 ]
Uczeń dla szkoły
 50%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 10

Divas

Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob 17:24, 03 Mar 2007    Temat postu:

Jeśli chodzi o szafki w naszej szkole są niszczone, i np. była taka sytuacja że gdy otwierałem "moją" szafkę drzwiczki mi wyleciały. Nie z mojej winy, ale sobie poradziłem a raczej Jędrek ale to nie ważne. Trzeba coś z tym zrobić. Bo nikt nie ma zamiaru się "bawić" gdy otwiera bądź zamyka szafkę. Ale niektórzy widzą jak ktoś niszczy je, ale nie reaguje. Niestety.

jedrula1991
Srebny Status Aktywności

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Nie 11:58, 04 Mar 2007    Temat postu:

dokladnie i to bylo calkiem nie dawno chyba w styczniu albo na poczatku lutego a tpo juz nie pierwszy raz bo w poprzednim roku szkolnym tez musialem wstawiac drzwiczki do mojej szafki

Kasia
Platynowy Status Aktywności

Dołączył: 18 Sty 2007

PostWysłany: Nie 17:31, 04 Mar 2007    Temat postu:

W......k napisał:
i tu się Kasiu zgodzę, że uczniowie maja bardzo mało odwagi w niektórych sprawach, natomiast nie brakuje im odwagi do tego aby być wulgarnymi, aroganckimi wobec n-li, czy tez innych starszych osób, nie brak im odwagi aby oszukiwać,kłamać, pokazać swoją złość,brak kultury osobistej. Natomiast, żeby przeciwstawić się złu, pokazać że jestem dobry kulturalny, godny zaufania - do tego to brakuje wielu osobom odwagi.

Kultura osobista nabywana jest juz od poczatku kiedy tylko dziecko potrafi odroznic dobro od zla i tu ogromna role odgrywaja rodzice. Nie zaprzecze ze niektorzy odnosza sie w sposob niepoprawny do starszych ale mnie juz kilkakrotnie spotkala sytuacja ze to wlasnie osoba dorosla i rodzic ,, atakowal ,, nie mowiac o tym jak z wlasnym doswaidczeniem ,,wychowal,, dzieci a efekty tego widac teraz.

Aszer ;)
Złoty Status Aktywności

Skąd: Kotla

PostWysłany: Nie 20:57, 04 Mar 2007    Temat postu:

ale tez nie kazdy ma odwage powiedziec o tym co to robi, bo to sa ludzie kturych znamy i lubimy, i tu sie pojawia tzw. paradoks wieznia, teoria gier pewnego noblisty rozstrzyga to ze najlepiej milczyc w takiej sytuacji, wtedy to da nam wiecej niz gdybysmy powiedzieli, ja sie opieram na logice

Kasia
Platynowy Status Aktywności

Dołączył: 18 Sty 2007

PostWysłany: Nie 21:38, 04 Mar 2007    Temat postu:

Ja nie moglabym wskazac takiego co szafke psul bo 1) jeden wlasnie z takich ktorzy mogliby zostac posadzeni o psucie szafek naprawial moja szafke a z inna sytuacja relacji ,, on - szafka ,, sie nie spotkalam 2) nie bylam swiadkiem takiego zdarzenia gdzie mienie szkolne (temat o szafkach) mogloby zostac powaznie uszkodzone

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Gminnego Gimnazjum im. Zagłębia Miedziowego w Kotli Strona Główna -> Temat ogólny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)